http://ankafotokopi.com/img/anka-grafik-fotokopi-logo

Hakkımızda

 

 

Anka Fotokopi olarak 2010 yılında Anka Grafik ( http://www.ankagrafik.com ) markasıyla şahıs şirket olarak Grafik Tasarım , Fotokopi Çözümleri ve Matbuu Hizmetler  vererek çıktığımız yolda kurumsal müşterilerimizin taleplerini de göz önünde bulundurarak portfoyümüzü ve kadromuzu geliştip 2012 yılında Sürat Ajans ( http://www.suratajans.com ) markamızla Açık Hava Reklamcılığı ve Promosyon alanında hizmetler sunmaya başladık.

 

 

En iyi yaptığımız iş ! Fotokopi ...

 

Özel sektörde "herkes en iyi bildiği işi  yapmalı" diye çok yaygın bir motto var. Biz de bu şekilde düşünüyoruz. En iyi yaptığımız iş olan Fotokopi alanında 2015 yılında Anka Copy ( http://www.ankacopy.com ) markamızı oluşturarak bu alanda tüm Türkiye geneline en uygun Siyah - Beyaz Fotokopi ve Renkli Fotokopi çözümleri sunmayı hedefledik.

 

Memnuniyetiniz sayesinde büyüyoruz ...

 

Fotokopi merkezimize gelen müşterilerimizden ve Türkiye'nin her bir yerinden fotokopi siparişi veren müşterilerimizden,  gerek baskı kalitemizi gerekse ciltleme ve kapak işciliğimize yönlelik aldığımız teşekkürler bizleri ziyadesiye mutlu ederek yaptığımız işin kalitesini bir adım daha öteye  ve fiyatlarımızı bir nebze daha uyguna nasıl yapabiliriz diye bizleri kafa yormaya zorlamakta.

 

"Hatasız kul olmaz" kavlince siparişlerinizde bizden kaynaklanan en ufak hatay dahi en kısa zamanda inceleyip sizi tatmin edebileceğimiz bir çözüm sunarak memnuniyetinizi kazanmayı hedefliyoruz.

 

" Başarılı olan bir çok işletmenin sırrı hizmetlerine referans olan memnun müşterileridir."